Lviv.Py#0 happened!

Ура! 29 вересня відбулась перша зустріч Lviv Python Community. Івент зібрав 55 учасників, всі залишились задоволені. Із задуманого вдалось усе, доповіді були цікавими, техніка майже не підводила (за винятком розрядженого мікрофона, який швидко полагодили) в час вклались, їжі та пива вистачило на всіх, а головне всі учасники активно спілкувались, задавали питання доповідачам, ділились досвідом та ідеями.

Всі доповіді викликали великий інтерес з боку учасників конференції, про що свідчили численні питання з залу і обговорення на перервах. Традиційно для пітон-конференцій не обійшлось без нахилу в Web-програмування, та ситуацію героїчно вирівняв Андрій Свєтлов, прочитавши чудову і глибоку доповідь по імпорту в Python, та розповівши що нового чекає на нас у Python3.

Юрій Сенько

Макс Климишин

Єгор Назаркін


Андрій Свєтлов

    Наступного разу хотілося б бачити трохи більше бажаючих виступити під час lightning talks. Сподіваємось на Lviv.Py#1 учасники візьмуть приклад із Олександра Щапова та Ігора Давиденко та поділяться з усіма чимось цікавим. Організатори отримали купу позитивних відгуків та побажань зробити подібну зустріч за кілька місяців. Тому чекайте на Lviv.Py#1 вже в грудні.

   

Так коментують Lviv.Py#0 учасники Ukrainian Python User Grpoup:

Макс Климишин, CTO GVmachines, Speaker at Lviv.Py#0:

” Для меня Lviv.Py оказался отлично организованным событием, с домашней атмосферой и приветливыми людьми. Все было сделано четко и без проблем, доклады познавательные, пиво вкусное :). Объязательно приеду в следующий раз!

Володимир Гоцик, Python Developer, PyCon Ukraine Organizer:

    ” Мені радісно що python-комьюніті в Україні розвивається і з’являються нові міста де збираються ідейні люди, знайомляться, спілкуються, діляться своїм досвідом.
     За минулий рік до Києва з регулярними мітапами приєднався Харків, зустрічається комьюніті в Донецьку, провів перший мітап Дніпропетровськ. І на минулих вихідних до ініціативи City.Py приєднався Львів.
   Хочу подякувати усім організаторам Lviv.py – все було підготовано на найвищому рівні. Дякую, і сподіваюся на подальші зустрічі в цьому чудовому місті, а також в інших містах України 🙂 “

Дякуємо всім, хто допомагав та підтримував нас: Lohika Systems, Kyiv.Py, Kharkiv.Py, Dnipro.Py, Odessa.Py. До зустрічі в грудні!

One thought on “Lviv.Py#0 happened!

  1. Юра

    Дякую. Було дуже класно.
    Єдиний мінус: доповідачі не брали участі в розіграші призів 😉

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *