Category Archives: Lviv.Py#0

Фото та відео Lviv.Py#0

Для візуалізації попереднього посту 🙂


Фото
з Lviv.Py#0 можна знайти тут

Відео доповідей:
Andrey Svetlov_Import in Python_Part 1http://goo.gl/1A3h3

Andrey Svetlov_Import in Python_Part 2 http://goo.gl/3GPaO

Yehor Nazarkin_Flask as a RESTful Backend Solution http://goo.gl/LymTr

Maks Klymyshyn_Flask in Details http://goo.gl/ceYhP

Yuriy Sen’ko_Hadoop and MapReduce in Python Part 2 http://goo.gl/6x5Cf

Yuriy Se’nko_Hadoop and MapReduce in Python Part 1 Video http://goo.gl/oCT7r

Lviv.Py#0 happened!

Ура! 29 вересня відбулась перша зустріч Lviv Python Community. Івент зібрав 55 учасників, всі залишились задоволені. Із задуманого вдалось усе, доповіді були цікавими, техніка майже не підводила (за винятком розрядженого мікрофона, який швидко полагодили) в час вклались, їжі та пива вистачило на всіх, а головне всі учасники активно спілкувались, задавали питання доповідачам, ділились досвідом та ідеями.

Всі доповіді викликали великий інтерес з боку учасників конференції, про що свідчили численні питання з залу і обговорення на перервах. Традиційно для пітон-конференцій не обійшлось без нахилу в Web-програмування, та ситуацію героїчно вирівняв Андрій Свєтлов, прочитавши чудову і глибоку доповідь по імпорту в Python, та розповівши що нового чекає на нас у Python3.

Юрій Сенько

Макс Климишин

Єгор Назаркін


Андрій Свєтлов

    Наступного разу хотілося б бачити трохи більше бажаючих виступити під час lightning talks. Сподіваємось на Lviv.Py#1 учасники візьмуть приклад із Олександра Щапова та Ігора Давиденко та поділяться з усіма чимось цікавим. Організатори отримали купу позитивних відгуків та побажань зробити подібну зустріч за кілька місяців. Тому чекайте на Lviv.Py#1 вже в грудні.

   

Так коментують Lviv.Py#0 учасники Ukrainian Python User Grpoup:

Макс Климишин, CTO GVmachines, Speaker at Lviv.Py#0:

” Для меня Lviv.Py оказался отлично организованным событием, с домашней атмосферой и приветливыми людьми. Все было сделано четко и без проблем, доклады познавательные, пиво вкусное :). Объязательно приеду в следующий раз!

Володимир Гоцик, Python Developer, PyCon Ukraine Organizer:

    ” Мені радісно що python-комьюніті в Україні розвивається і з’являються нові міста де збираються ідейні люди, знайомляться, спілкуються, діляться своїм досвідом.
     За минулий рік до Києва з регулярними мітапами приєднався Харків, зустрічається комьюніті в Донецьку, провів перший мітап Дніпропетровськ. І на минулих вихідних до ініціативи City.Py приєднався Львів.
   Хочу подякувати усім організаторам Lviv.py – все було підготовано на найвищому рівні. Дякую, і сподіваюся на подальші зустрічі в цьому чудовому місті, а також в інших містах України 🙂 “

Дякуємо всім, хто допомагав та підтримував нас: Lohika Systems, Kyiv.Py, Kharkiv.Py, Dnipro.Py, Odessa.Py. До зустрічі в грудні!

Час та Місце

Lohika OfficeОтже, місце зустрічі – офіс компанії Логіка, за адресою вул. Лемківська 15, але вхід на територію офіс-центру знаходиться на вулиці Хімічній, поряд із школою № 22 (якщо рухатись по проспекту Чорновола у напрямку з центру,  перший за залізничним переїздом поворот праворуч). Будь ласка зверніть увагу на карту, тоді ви точно не заблукаєте.

Оскільки, очікується велика кількість учасників, реєстрація розпочнеться о 12:00. Дуже просимо Вас прийти завчасно, о 13:00 стартує перша доповідь.

Якщо все ж таки заблукаєте, телефонуйте за номером вказаним у розділі “Контактна інформація”.

Побачимось за 3 дні 🙂

Recent Updates

І знову всім привіт! Підготовка до Lviv.Py#0 активно триває. Реєстрацію було завершено минулого тижня, маємо більше 80 учасників, чому дуже раді, тому що не сподівались на таку активність. Постараємось зробити ваше перебування на івенті максимально комфортним та цікавим.

Отже, детальна адженда Lviv.Py#0

12:00 -13:00    Registration+Coffee
13:00 -14:30    Apache Hadoop MapReduce and Python/ Yura Sen’ko
14:30 -14:50    Coffee-break
14:50 -15:25    Flask in Details/ Maks Klymyshyn
15:30 -16:10    Flask as RESTful Backend Solution/ Yehor Nazarkin
16:10 -16:40    Coffee-break
16:45 -18:15    Огляд Механізму Імпорту в Python/ Andrey Svetlov
18:30 -19:30    Lightning Talks
19:30               Beer and Pies
Ще трохи приємних сюрпризів 🙂
Серед усіх зареєстрованих учасників буде розіграно знижки на участь у PyCon Ukraine.

Залишилось 9 днів, до зустрічі 🙂

Реєстрацію припинено!

Дякуємо всім хто зареєструвався та оголошуємо реєстрацію на Lviv.Py#0 закритою. Чекаємо на вас 29 вересня,  за адресою Лемківська 15а, офіс компанії Логіка. Всіх, хто з будь яких причин не зможе відвідати Lviv.Py цього разу, будемо раді бачити на наступній зустрічі. Хороших усім вихідних і до зустрічі 🙂

Поділіться знаннями та отримайте корисні подарунки!

Для того щоб івент був справді цікавим, не обійтись без активної участі присутніх. На Python конференціях, на відміну від інших, дуже популярними стали Lightning-talks –  такі 5/10 – хвилинні  доповіді на навколо-пайтоновські теми. Ви можете вийти і розповісти про якусь проблему, з якою стикнулися, про свій open-source проект, про ідею стартапу, про майбутні івенти. На ваш розсуд, доповідь може супроводжуватись презентацією, але маєте вкластися в 10 хвилин – інакше будете змушені передати мікрофон наступному доповідачу під оплески зали 🙂

Серед доповідачів lightning-talks будуть розіграні футболки із логотипом Lviv.Py та Amazon сертифікати на придбання книжок.

Тому думайте над темою, запис на вступ із lightning-talk буде проводитись безпосередньо під час Lviv.Py Meet-up 29 вересня.

Останні дні реєстрації!

Раді повідомити, що на сьогодні маємо вже 60 зареєстрованих учасників, не тільки зі Львова, але й з Києва, Харкова, Дніпропетровська і навіть сусідньої Білорусі 🙂

Така кількість бажаючих відвідати Lviv.Py не може не тішити, але на жаль, фізично не зможемо вмістити усіх, тому реєстрація буде закрита 14 вересня.
Якщо ви ще не встигли зареєструватись, поспішайте зробити це тут.

Реєстрація є обов’язковою, навіть якщо ви долучились до івенту у Facebook, Google +, Meetup.com, просимо вас обов’язково зареєструватись у реєстраційній формі

 

Програма Lviv.Py#0

У програмі заходу будуть такі доповіді:

1. Юрій Сенько (Львів) – “Apache Hadoop MapReduce and Python”
2. Макс Климишин (Київ) – “Flask in Details”
3. Єгор Назаркін (Харків) – “Flask as RESTful backend solution”
4. Андрій Свєтлов (Київ) – “Oгляд механізму імпорту в Python”

+ coffee-breaks, Lightning Talks, beer and pies, after-party.

Всі хто хоче поділитись власним досвідом, ідеями та просто цікавою корисною інформацією, запрошуються виступити із короткою доповіддю (до 10 хвилин) під час Lightning Talks.

Lviv Python Community, час познайомитись!

Всім привіт!

Як ви вже мабуть знаєте, 29 вересня о 13:00 в офісі компанії Логіка (Лемківська 15а) відбудеться перша зустріч Lviv Python Community – Lviv.Py#0.  Запрошуємо всіх хто знає та любить Python познайомитись із колегами зі Львова, Харкова та Києва, послухати цікаві доповіді та поділитись власним досвідом під час Lightning Talks та просто за пивом з пирогами :)

Приєднуйтесь та слідкуйте за оновленнями у соціальних мережах:
Facebook Event
Meetup
Google +

Щоб підтвердити свою участь, будь ласка, заповніть коротку реєстраційну форму.
Будемо раді бачити всіх!